O nas

Firma AlarmZone to polska firma tworzona z pasją i zaangażowaniem, a jej nadrzędnym celem jest dostosowanie się do potrzeb klienta w zakresie zabezpieczeń alarmowych.

W naszym asortymencie znajdują się tylko takie produkty, które wcześniej przetestowaliśmy pod względem jakości oraz funkcjonalności i dzisiaj bezpiecznie polecamy je naszym klientom.

Urządzenia alarmowe i zabezpieczenia, które kupisz za pomocą naszego sklepu internetowego “AlarmZone” w większości opierają się na systemie działania GSM i WiFi, dlatego ich zainstalowanie przebiega niezwykle sprawnie. W dodatku instrukcje do obsługi naszych urządzeń alarmowych napisane są przez nas w sposób przystępny, krok po kroku, tak, aby każdy klient sam potrafił prawidłowo zainstalować kupione u nas urządzenie.

Firmę “AlarmZone” tworzą ludzie, którzy doskonale rozumieją, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa dla każdego człowieka, dlatego czynimy wszelkie starania, aby sprostać oczekiwaniom, a dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością. Każdy klient jest dla nas ważny, dlatego naszym celem jest to, aby dostosować potrzeby do indywidualnych klientów.

Oferujemy zarówno możliwość zakupu pojedynczych zestawów alarmowych, jak i również z możliwością ich montażu.

Kupując produkty objęte programem lojalnościowym, każdy klient zbiera punkty, które następnie może wymienić na inne produkty dostępne w sklepie lub otrzymać stały rabat.

W naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Będziemy sukcesywnie się rozwijać i poszerzać asortyment sklepu zawsze proporcjonalnie do potrzeb naszych klientów.  Wasze zadowolenie  jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego gwarantujemy profesjonalną pomoc.

Nie czekaj i zapoznaj się z naszą ofertą. Zobacz, w jak prosty sposób możesz efektywnie zabezpieczyć zarówno swój dom, mieszkanie, jak również zadbać o bezpieczeństwo swoich najbliższych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Błyskawicznie zrealizujemy zamówienie, które możecie Państwo złożyć przez internet lub telefonicznie. 

Poczuj się bezpieczniej już dziś!

Zapraszamy do naszego sklepu i życzymy udanych zakupów.

Załoga sklepu

AlarmZone Arkadiusz Zuzelski

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@alarmzone.pl lub telefonicznie pod numerem +48537778895